• Aktualności
  • Paybynet- nowa usługa szybkich płatności internetowych

Paybynet- nowa usługa szybkich płatności internetowych

29-01-2021

Szanowni klienci, informujemy, że uruchomiliśmy w naszym Banku nową usługę szybkich płatności internetowych Paybynet.

Paybynet – to system gwarantowanych natychmiastowych płatności internetowych opracowany przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. specjalnie na potrzeby handlu elektronicznego. To obecnie najszybszy sposób płatności w Internecie, dzięki któremu zamówienie może zostać zrealizowane od razu po zatwierdzeniu przelewu przez klienta.

Usługa umożliwia realizację płatności za transakcje wykonane online bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu.

Dlaczego warto skorzystać z bezpiecznych płatności internetowych Paybynet:

  • bezpieczeństwo płatności – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy lub urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej (widzisz na przelewie, komu przelewasz pieniądze),
  • szybkość płatności – informacja o płatności przez internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia (rozliczenie płatności gwarantuje KIR),
  • wygoda użytkownika – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu.

Jak bezpiecznie płacić przez Internet?

Aby zapłacić poprzez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności "Paybynet", zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund. Poniżej szczegółowa instrukcja:

  Jak korzystać z Paybynet.

 

Z Paybynet zapłacisz bezpiecznie nie tylko w e-sklepach. Korzystając z usług e-urzędu, możesz wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online.

Usługa umożliwia również płacenie za zakupy kartą kredytową.

Opłata za przelew- zgodnie z tabelą opłat i prowizji.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Centrala: 32 211 61 16,   Zastrzeżenie kart: +48 828 828 828