Skip to main content

WIOSENNY SEZON UPRAW ROLNYCH ROZPOCZĘTY!

23-03-2023

Od 22 marca 2023 roku Generali Agro rozpoczęło wiosenny sezon sprzedaży ubezpieczeń upraw rolnych.

W sezonie wiosennym w Generali Agro ochroną można objąć takie uprawy jak: zboża, rzepak, kukurydzę, buraki cukrowe, ziemniaki, rośliny strączkowe, wybrane gatunki warzyw oraz owoców. Rolnicy mogą ubezpieczyć rośliny tradycyjne od ryzyka gradu, przymrozków wiosennych, huraganu i deszczu nawalnego. Producenci mogą wybrać dopasowany do swoich potrzeb zakres ubezpieczenia spośród kilku pakietów ubezpieczeń:

grad

grad, przymrozki wiosenne

grad, deszcz nawalny, huragan

grad, przymrozki wiosenne, deszcz nawalny, huragan

W sezonie wiosennym klienci mogą korzystać z akcji promocyjnej „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”

Jak zyskać pierwszy e-kod.

Pierwszy e-kod otrzymasz, jeśli spełnisz następujące warunki: wykupisz w czasie trwania promocji (20.03-30.06.2023 r.) ubezpieczenie upraw ze składką minimum 200 zł (bierzemy pod uwagę składkę płatną przez Ciebie jako ubezpieczającego), opłacisz składkę wynikającą z polisy, wypełnisz w i-Rolniku formularz „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023” (dostępny po zalogowaniu do serwisu).

Pamiętaj jednak o tym, że pula e-kodów jest ograniczona i wynosi 10 000 sztuk. Kolejność przyznania e-kodu ustalamy na podstawie daty (dzień, godzina, minuta) wypełnienia formularza „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”.E-kod GENERALI wyśle e-mailowo w ciągu 10 dni roboczych od momentu wypełnienia formularza „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”. Jak zyskać drugi e-kod

Drugi e-kod otrzymasz, jeśli w czasie promocji (20.03-30.06.2023 r.) wykupiłeś lub wykupisz dodatkowo nowe ubezpieczenie maszyn rolniczych w ramach produktu Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy ze składką minimum 200 zł i dokonasz płatności za polisę. Nowe ubezpieczenie to takie, które nie jest kontynuacją, wznowieniem trwającej umowy na kolejny okres ubezpieczenia. Drugi e-kod otrzymasz dopiero wtedy, gdy GENERALI przyzna Tobie pierwszy e-kod za ubezpieczenie upraw. To ważne – samo ubezpieczenie maszyn zawarte w okresie promocji nie upoważnia Cię do otrzymania e-kodu na zakupy.

Jak to działa w praktyce

Po otrzymaniu pierwszego e-kodu za ubezpieczenie upraw, nabywasz prawo do drugiej nagrody. Jeśli już wykupiłeś ubezpieczenie Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy spełniające warunki promocji, to w ciągu 10 dni roboczych prześlemy drugi e-kod. Jeśli jeszcze tego nie uczyniłeś, to masz czas na to do 30 czerwca 2023 roku. Po zawarciu takiego ubezpieczenia i dokonaniu płatności w ciągu 10 dni roboczych prześlemy do Ciebie drugi e-kod. W przypadku ubezpieczenia maszyn nie musisz wypełniać dodatkowego formularza w i-Rolniku. Po tym, jak wypełnisz formularz „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023” i otrzymasz pierwszy e-kod, będziemy sprawdzać, czy masz odpowiednią polisę kwalifikującą się do otrzymania dodatkowej nagrody. Jeśli spełnisz ten warunek, kolejny e-kod trafi do Ciebie e-mailowo.

Regulamin_Wiosenne-uprawy-z-e-kodem-2023

Karta produktu Ubezpieczenie Upraw_22_15-1

Folder_ubezpieczenie upraw_wiosna

Wykaz_upraw_wiosna_załącznik do wypełniania

Serdecznie zapraszamy

1200x750

Centrala: 32 211 61 16,   Zastrzeżenie kart: +48 828 828 828